Szerző Téma: Meghívó!:)  (Megtekintve 1213 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Március 23. - 11:15:46

Nem elérhető amurvadasz1

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
Szia Csabi!
Lenne Nekem egy olyan ötletem hogy, tegyél már ki egy olyan linket hogy " hívd meg barátaidat, ismerőseidet erre a fórumra " és beírod az email címét akit meg szeretnél hívni és, kiküld a rendszer neki egy meghívót, hogy csatlakozhat ehhez a fórumhoz ahová meghívta xy-n! Tök jó szerintem ez! Népesedhetne a fórum!  :) ;D
,,  Higgy Önmagadban hogy Elérd Céljaidat  "

2011. Március 23. - 11:55:12
Válasz #1

Nem elérhető marshallplast

• Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • Globális Admin
    • Profil megtekintése
    • Marshallplast Fórum modell és etetőhajó készítése
Hali! Kint dolgozok csak bejöttem egy kávéra meg pipázok egyet és melóóó
-na ez jó ötlet! Csak nem tudom hogy kell kivitelezni..de meg kérdezem. Lehet telepíteni dolgokat a fórumoz és hátha akad ilyesmi is benne.
-de mint ha láttam volna már ebben is valami hasonlót..
-ez a képfeltöltés sírba visz! -a szürke gombnál regelned kell egyet és utána tölt, de nem teszi be a hozzászólásba a linket magától..a galéria meg valamiért nem tölti fel a képet a szerverre..gáz mi?
Na lépek mert már hiányzik a füst...
Tudsz festeni? -milyen hajót szeretnél? -teljesen egyedit? Ha szeretsz festeni, néha évi 1-2 fél darab hajó szokott lenni ha nem köt rendesen és hullámos a felülete..mint amikor a festéket feleszi a kromofág pl. -nem az egész hanem csak max tenyérnyi foltban..gitt és festés.
Én nem javítom mert hamarabb kész egy új darab mintha javítgatni kezdeném.
Helló!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 23. - 20:14:54 írta marshallplast »
..minek a sorompó a vasúti átjáróba??
Ha jön a vonat úgy is elzárja az utat,
Ha meg már el ment akkor minek lezárni??

2011. Március 23. - 13:31:22
Válasz #2

Nem elérhető amurvadasz1

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
Szia!
Szerintem nem adtad meg hová töltse a képet, vagy hiányzik valami progi.
Hát festeni tudok kompresszoral is , de nem tudom itt milyen festék kell és mi a technikája a festésnek?
Egyedi hajót szeretnék csinálni, persze a Te segítségeddel hisz még kezdő vagyok! Mit értesz ez alatt idézem: " Ha szeretsz festeni, néha évi 1-2 fél darab hajó szokott lenni ha nem köt rendesen és hullámos a felülete..mint amikor a festéket feleszi a kromofág pl. -nem az egész hanem csak max tenyérnyi foltban..gitt és festés. " Ja kérdeztem hogy a vágóval mi a helyzet hogy működik és mi kell hozzá? Írd már meg hogy mi kell hozzá hogy, elkezdjem a formát csinálni (anyag) kezdés képen? ha valami kérdés van még írok.
Hali
,,  Higgy Önmagadban hogy Elérd Céljaidat  "

2011. Március 23. - 15:22:00
Válasz #3

Nem elérhető marshallplast

• Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • Globális Admin
    • Profil megtekintése
    • Marshallplast Fórum modell és etetőhajó készítése
Szia!

Régebben írtad hogy kellene egy hajótest, és ha hibás szóval festeni kell, mindig olcsón adom..5000ft
kb ennyi az anyagár.
Ha saját formát szeretnél vegyél először is hungarocellt, meg valami ragasztót pl Palma faragasztó -a gyorsan kötőt, ezzel ragassz össze akkora tömböt amekkora kb a hajód, + 2cm kb hogy szépen le lehessen vágni majd dróttal körbe. Kell egy rajz a formádról, és valami akár hullámpapír doboz, én ezt használom meg hosszú csavar kb 5cm vagy szeg, ezzel erősíted a vágásig a hab két oldalára a sablont. Keress rá erre foamcutter és látod hogy néz ki egy habvágó. két ember kell hozzá különben nem lesz szép a vágás mert nem látod egyszerre mindkét oldalt és egyik oldal mindig el emelkedik a sablontól. meg folyamatos és lassú sebességgel kell vágni és akkor lesz szép sima barázdáktól mentes a vágási felület.
ha ezzel megvagy kell epoxi gyanta vagy pár 2-3 réteg gipsz, gézzel pl, hogy ne egye meg a poliészter a felületedet, poliésztert nálatok Bíró-Kovács KFT Monostorpályi u 29 a DEKO val szemben majdnem ki van rakva egy fényjelzőnél a híd felé hogy autóüvegezés, a kerítésen meg hosszú tábla hogy vízkutató és fejlesztő valami..ott be kell menni és jobbra egy sárga iroda meg mellette bal oldalon ..na az a kft amit keresel ott van gyanta és szövet -én is Zoliéktól veszem mindig.
Hali! Csaib
..minek a sorompó a vasúti átjáróba??
Ha jön a vonat úgy is elzárja az utat,
Ha meg már el ment akkor minek lezárni??

Google Analytics Alternative